Вступ на 1 курс магістратури

Для бажаючих продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра» є можливість вступу у магістратуру КНУБА. Здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра- можливо за двома програмами. Навчання за освітньо-професійною програмою триває 1 рік 4 місяці, а за  освітньо-науковою програмою – 1 рік 9 місяців.

Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника.

В разі вступу на навчання за спеціальністю, яка збігається зі спеціальністю диплома бакалавра,  абітурієнти повинні подати документи з 12 липня по 26 липня та скласти вступні випробування з 27 липня по 31 липня. Таких випробувань два – вступне фахове випробування та випробування з іноземної мови.

 

В разі вступу на навчання за спеціальністю, яка відрізняється від спеціальності в дипломі бакалавра або магістра, абітурієнт повинен подати документи з 12 липня по 26 липня та скласти два основні вступні випробування з 27 липня по 31 липня ( вступне фахове випробування та випробування з іноземної мови) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможе він опановувати обрану програму підготовки.

 

В разі вступу на навчання за спеціальністю 051 Економіка, абітурієнтам потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО. Необхідно зареєструватись для проходження ЗНО з 14 травня по 5 червня,  11 липня скласти  єдиний вступний іспит.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники в магістратуру складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».

Потім абітурієнти повинні подати документи до Приймальної комісії  з 12 липня по 26 липня, та скласти вступне фахове випробування  з 27 по 31 липня. В разі необхідності (якщо диплом бакалавра було одержано за іншою спеціальністю) необхідно скласти додаткове фахове випробування до 31 липня.

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщуються на сайті приймальної комісії та на сайтах факультетів.

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та 2 копії)
  • ID – картка, витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (оригінал та 2 копії пластику з обох сторін)
  • диплом бакалавра (оригінал та 2 копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та 2 копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та 2 копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та 2 копії)
  • шість кольорових фотографій (розмір 3х4)

Копії завіряються у приймальній комісії за наявності оригіналу. При поданні документів у приймальній комісії необхідно  залишити копії документів.

Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КНУБА

Факультети, спеціальності та спеціалізації!

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Програми вступних фахових випробувань та творчих конкурсів

Положення про фахові випробування та  творі конкурси у 2018 році

Розклад вступних фахових випробувань у 2018 році

Програма вступного випробування з іноземної мови

Розрахунок конкурсного балу

Вартість навчання у 2018/2019  навчальному році

Translate »
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux