Вступ на 1 курс магістратури

Для бажаючих продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра» є можливість вступу у магістратуру КНУБА. Здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра – можливо за двома програмами. Навчання за освітньо-професійною програмою триває 1 рік 4 місяці, а за  освітньо-науковою програмою – 1 рік 9 місяців.

Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника.

В разі вступу на навчання за спеціальністю, яка збігається зі спеціальністю диплома бакалавра,  абітурієнти повинні подати документи з 10 липня по 23 липня та скласти вступні випробування з 5 по 26 липня. Таких випробувань два – вступне фахове випробування та випробування з іноземної мови.

 

В разі вступу на навчання за спеціальністю, яка відрізняється від спеціальності в дипломі бакалавра або магістра, абітурієнт повинен подати документи з 10 липня по 23 липня та скласти два основні вступні випробування з 27 липня по 31 липня ( вступне фахове випробування та випробування з іноземної мови) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможе він опановувати обрану програму підготовки.

 

В разі вступу на навчання за спеціальністю 051 Економіка, 071 «Облік і оподаткування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп’ютерні науки», 123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека», 126 «Інформаційні системи та технології», 242 «Туризм» абітурієнтам потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО. Необхідно зареєструватись для проходження ЗНО з 13 травня по 3 червня, 2 липня скласти  єдиний вступний іспит.

Більше інформації щодо Єдиного вступного іспиту з іноземної мови можна ознайомитись ТУТ.

Потім абітурієнти повинні подати документи до Приймальної комісії  з 13 червня по 23 липня, та скласти вступне фахове випробування  з 5 по 26 липня. В разі необхідності (якщо диплом бакалавра було одержано за іншою спеціальністю) необхідно скласти додаткове фахове випробування до 31 липня.

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщуються на сайті приймальної комісії та на сайтах факультетів.

Оприлюднення списків вступників, рекомендованих до зарахування  за кошти держбюджету – не пізніше 05 серпня.

Виконання вимог до зарахування – подача оригіналів документів для вступників, рекомендованих до зарахування – до 18:00 10 серпня.

Зарахування вступників за кошти держбюджету – до 12:00 11 серпня.

Переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше 15 серпня.

Зарахування вступників  за кошти фізичних та/або юридичних  осіб до 31 серпня.

 

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та 2 копії)
  • ID – картка, витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (оригінал та 2 копії пластику з обох сторін)
  • диплом бакалавра (оригінал та 2 копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та 2 копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та 2 копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та 2 копії)
  • шість кольорових фотографій (розмір 3х4)

Тільки для спеціальностей 051 Економіка, 071 «Облік і оподаткування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп’ютерні науки», 123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека», 126 «Інформаційні системи та технології», 242 «Туризм»

  • сертифікат Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (оригінал та 2 копії)
  • інформаційна картка ЄВІ (2 копії) роздруковується з особистої сторінки вступника за адресою testportal.gov.ua)

Копії завіряються у приймальній комісії за наявності оригіналу. При поданні документів у приймальній комісії необхідно  залишити копії документів.

Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КНУБА

Факультети, спеціальності, спеціалізації та освітні програми

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Програми вступних фахових випробувань та творчих конкурсів

Положення про фахові випробування та  творі конкурси у 2019 році

Розклад вступних фахових випробувань у 2019 році

Програма вступного випробування з іноземної мови

Розрахунок конкурсного балу

Вартість навчання у 2019/2020  навчальному році

Translate »
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux