Вступ на 1 курс магістратури

Для бажаючих продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра» є можливість вступу у магістратуру КНУБА. Здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра – можливо за двома програмами. Навчання за освітньо-професійною програмою триває 1 рік 4 місяці, а за  освітньо-науковою програмою – 1 рік 9 місяців.

Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника.

Вступ до магістратури з усіх спеціальностей 

(крім 015.34 Професійна освіта. Машинобудування та 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології)

Для вступу до магістратури з усіх спеціальностей (крім 015.34 Професійна освіта. Машинобудування та 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології) абітурієнтам потрібно буде складати :

–  єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО;

–  фахове вступне випробування в КНУБА.

Для складання ЄВІ  необхідно зареєструватись в КНУБА  з 12 травня по 5 червня,  та  1 липня скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови в пункті тестування. Детальніше про процедуру реєстрації на ЄВІ ТУТ.

Більше інформації щодо Єдиного вступного іспиту з іноземної мови можна ознайомитись ТУТ.

В разі необхідності (якщо диплом бакалавра було одержано за іншою спеціальністю) необхідно скласти додаткове фахове випробування з 12 травня по 5 червня.

 

 

Вступ до магістратури зі спеціальностей 015.34 Професійна освіта. Машинобудування та 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології

Для вступу до магістратури зі спеціальностей  015.34 Професійна освіта. Машинобудування та 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології  абітурієнтам потрібно буде складати :

–  вступний іспит з  іноземної мови   в КНУБА (оцінюється в форматі склав/не склав);

–  фахове вступне випробування в КНУБА.

 

Для вступу до магістратури абітурієнти мають подати електронні заяви (крім випадків зазначених у п. 6.2 Правил прийому до КНУБА). Для цього з 1 липня є можливість створити електронний кабінет та з 5 серпня по 22 серпня подати електронну заяву на вступ.

Також з 5 по 26 серпня необхідно успішно скласти фаховий іспит (фахові іспити).

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщуються на сайті приймальної комісії та на сайтах факультетів.

Оприлюднення списків вступників, рекомендованих до зарахування  за кошти державного бюджету – не пізніше 1 вересня.

Виконання вимог до зарахування – особиста подача оригіналів документів для вступників, рекомендованих до зарахування – до 18:00 6 вересня.

Зарахування вступників за кошти держбюджету –  11 вересня.

Зарахування вступників  за кошти фізичних та/або юридичних  осіб – до 30 вересня.

 

Вступники на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), які вступають в магістратуру виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб на спеціальності, для яких передбачено складання ЄВІ з іноземної мови, можуть складати вступний іспит з іноземної мови в КНУБА (Програма вступного іспиту з іноземної мови в КУНБА). Вступний іспит з іноземної мови відбудеться:  консультація – 22.08.2020 в 16.00, ауд. 150; іспит – 23.08.2020 в 10.00, ауд. 150.

 

Абітурієнти, які бажають вступити до магістратури зі спеціальностей 015.34 Професійна освіта. Машинобудування та 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології повинні особисто подати документи до Приймальної комісії з 5 серпня по 22 серпня та успішно скласти вступне фахове випробування та іспит з іноземної мови з 5 по 26 серпня.

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщуються на сайті КНУБА та  приймальної комісії.

Оприлюднення списків вступників, рекомендованих до зарахування  за кошти державного бюджету – не пізніше 1 вересня.

Виконання вимог до зарахування – особиста подача оригіналів документів для вступників, рекомендованих до зарахування – до 18:00 6 вересня.

Зарахування вступників за кошти держбюджету – до 18.00 11 вересня.

Зарахування вступників  за кошти фізичних та/або юридичних  осіб – до 30 вересня.

 

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та 2 копії)
  • ID – картка, витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (оригінал та 2 копії пластику з обох сторін)
  • диплом бакалавра (оригінал та 2 копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та 2 копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та 2 копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та 2 копії)
  • шість кольорових фотографій (розмір 3х4)
  • сертифікат Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (оригінал та 2 копії) (крім спеціальностей 015.34 Професійна освіта. Машинобудування та 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології)
  • інформаційна картка ЄВІ (2 копії) роздруковується з особистої сторінки вступника за адресою gov.ua). (крім спеціальностей 015.34 Професійна освіта. Машинобудування та 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології).

 

Копії завіряються у приймальній комісії за наявності оригіналу. При поданні документів у приймальній комісії необхідно  залишити копії документів.

Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей та освітніх програм КНУБА

Факультети КНУБА

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для вступу до магістратури

Програми вступних фахових випробувань

Положення про фахові випробування у 2020 році

Приклади робіт для вступників архітектурного факультету (магістратура)

Розклад вступних фахових випробувань у 2020 році

Розрахунок конкурсного балу

Вартість навчання у 2020/2021  навчальному році

Translate »