Інформація щодо реєстрації на ЄВІ з іноземної мови

Вступникам до магістратури в КНУБА за всіма спеціальностями (крім 015.34 Професійна освіта. Машинобудування та 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології) необхідно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ)з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська) у формі ЗНО.

Подача документів для реєстрації на ЄВІ проводиться з 12 травня до 1800 5 червня

Зазнала зміни процедура реєстрації!

Так, для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу Приймальної комісії КНУБА knubaadmission@knuba.edu.ua скановані копії або фотокопії:

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (можна роздрукувати за посиланням). Зрозок заповненої анкети див. нижче;
  • документа, що посвідчує особу (паспорт або ID-картка);
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) та додаток до нього. Для випускників КНУБА у 2020 році цю довідку деканат сам передає в Приймальну комісію;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ);
  • для осіб, у яких диплом був одержаний за іншою спеціальністю – результати додаткового вступного фахового випробування – тільки для вступників на Архітектурний факультет (спеціальності 022, 023, 191).

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Його треба буде забрати до дня проведення ЄВІ. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Детальніше про процедуру реєстрації за посиланням.

Дати реєстрації випускників КНУБА у 2020 році на ЄВІ (ЗНО) з іноземної мови, які вступають на навчання для здобуття на ОС магістр  – за посиланням

Зауважимо: якщо ж вступник не має доступу до електронних ресурсів – приймальна комісія КНУБА працює з відвідувачами, зареєструватися для участі в ЄВІ/ЄФВВ можна в приймальній комісії з 10.00 до 15.00 в робочі дні, кімн. 122.

 ВСТУПНИК ВВАЖАЄТЬСЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИМ НА ЄВІ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОГО ЛИСТКА.

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Дата проведення єдиного вступного іспиту – 1 липня 2020 року, місце і час проведення необхідно дивитись у «Кабінеті вступника». З матеріалами для підготовки до ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.

 

Зразок заповненої анкети для випускників у 2020 році + необхідність створення особливих умов.

Зразок заповненої анкети для випускників попередніх років.

Translate »