Реєстрація на вступні іспити

До проходження вступних іспитів в КНУБА (замість зовнішнього незалежного оцінювання) на всі спеціальності допускаються лише особи, які мають на це право згідно Розділу 8 Правил прийому до КНУБА.

Реєстрація на вступні іспити розпочинається з 24 червня і завершується о 1800  30 червня.

Реєстрація вступні іспити здійснюється онлайн. Для реєстрації на електронну скриньку приймальної комісії КНУБА vstup.isp@knuba.edu.ua необхідно надіслати сканкопії (або фото) наступних документів:

  • заява на участь у вступних іспитах; (бланк заяви)
  • документ, що посвідчує особу: паспорт (1 сторінка) або ID-картка;
  • документ про повну загальну середню освіту (атестат або свідоцтво) або довідка з закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня;
  • документи, що посвідчують спеціальні умови вступу.

З розкладом проведення вступних іспитів можна ознайомитись за посиланням.

Програми вступних іспитів аналогічні програмам ЗНО з відповідних предметів, за посиланням.

Інформаційні матеріали щодо документів осіб, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі при вступі до закладів вищої освіти.

Підтвердженням успішної реєстрації буде надіслана на електронну адресу вступника відповідь від приймальної комісії: «Ви успішно зареєстровані…».

Для завершення формування екзаменаційного листка на консультацію необхідно принести кольорове фото 3х4 та мати документ, що посвідчує особу!

Вступники  допускаються до участі у вступних іспитах за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу та 1 фото 3х4!

УВАГА. Реєстрація для участі у вступних іспитах не вважається фактом подачі заяви вступника для вступу на навчання до КНУБА.

Translate »