Спеціальність 052 «Політологія»

Бакалавр. Освітня програма: Політичний менеджмент

Освітня програма (бакалавр) 2022 р.

Чому навчать?

Ви будете здатні професійно розуміти тенденції політичного розвитку, прогнозувати його наслідки, виробляти рекомендації для політичного керівництва та здійснювати реалізацію цих рекомендацій в політичному управлінні, розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у політичній сфері, управляти територіальними організаціями політичних партій та громадськими організаціями шляхом політичного менеджменту, вирішувати соціально-політичні проблеми розвитку населених пунктів, просторового планування та забудови міст.

Студенти на цій спеціальності вивчають класичну та сучасну політичну думку, методику проведення політологічних досліджень, управління територіальними громадськими та політичними організаціями, ділову іноземну мову, сучасні інформаційні технології, інститути просторового планування міст, політичну рекламу та інформаційні комунікації.

Після завершення навчання на ОП Політичний менеджмент студенти можуть працювати в органах держадміністрації, політичних партіях, громадських організаціях, аналітичних структурах комерційних підприємств та мас-медіа. Вони також можуть бути залучені до проведення соціологічних досліджень та аналізу їх результатів. В цілому, спеціалісти з політичного менеджменту знайдуть застосування там, де необхідно поєднати теоретичні знання з поточними політичними процесами, за для вироблення практичних управлінських рішень.

Які будуть фахові дисципліни?

• історія зарубіжних політичних вчень
  • політична соціологія міста
  • сучасна зарубіжна політологія
  • інститути регіональної політики та місцеве самоврядування
  • міжнародні відносини та світовий політичний процес
  • інститути просторового планування міст
  • політична реклама та комунікації.

Ким зможете працювати?

• Політичний аналітик (консультант)
  • Службовець державної адміністрації місцевого або регіонального рівня
  • Працівник органів місцевого самоврядування
  • Працівник аналітичного та виконавчого апаратів політичних партій та громадських організацій
  • Науковий співробітник науково-дослідних інститутів та організацій
  • Аналітик та оглядач у засобах масової інформації
  • Співробітник прес-служби
  • Викладач суспільно-політичних дисциплін

В яких організаціях працевлаштовуються випускники?

• Інформаційні агентства
  • Органи державної адміністрації
  • Органи місцевого самоврядування
  • Політичні партії та громадські організації
  • Науково-дослідні установи
  • Прес-служби та PR-департаменти державних та комерційних установ

Що треба здати в 2023 щоб вступити?

Докладніше тут.

Translate »