Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ для вступу до магістратури у 2024 році

Подача документів для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ проводиться
з 07 травня до 18:00 29 травня за умови попереднього запису

Основне про магістерські випробування у 2024 році

Календар проведення ЄВІ/ЄФВВ у 2024 році

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для здобуття ступеня магістра на основі НРК6, НРК7 денної та заочної (вечірньої) форм здобуття освіти

Перелік предметних тестів єдиного вступного фахового випробування (ЄФВВ) для здобуття ступеня магістра

Реєстрацію буде здійснювати приймальна комісія КНУБА за умови особистої присутності вступника (особиста реєстрація) та/або дистанційно.

Для особистої реєстрації вступникам необхідно прийти до приймальної комісії (просп. Повітряних Сил, 31, кімн. 122 – Головний корпусу КНУБА) в будні дні з 1000 до 1630 та подати необхідні документи для реєстрації.

Перелік населених пунктів в Україні, де можна пройти ЄВІ/ЄФВВ

Перелік населених пунктів за кордоном, де можна пройти ЄВІ/ЄФВВ

Обов’язкові документи:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (бланк заяви-анкети можна роздрукувати за посиланням);
  • копія документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
  • копія документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП);
  • фотокартка для документів розміром 3х4 (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • копія документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (тільки для осіб, які завершили навчання в минулі роки).

Додаткові документи (подаються за потреби):

  • копія документа, що підтверджує причину невнесення в анкету інформації про РНОКПП (для громадян України, які в установленому законодавством порядку відмовилися від прийняття РНОКПП,  та особи, які не є громадянами України та не отримували РНОКПП);
  • копія медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження вступного випробування);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти).

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт в Україні або за кордоном,  у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та назву(-и) ЄФВВ Для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.
Наголошуємо, що за кордоном є обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити випробування. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору.  

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде видано екзаменаційний листок. При дистанційній реєстрації – надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Його треба буде особисто забрати до початку вступних випробувань або отримати поштовим зв’язком, якщо Ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті. Якщо в екзаменаційному листку та інформаційній картці Ви виявите помилки, невідкладно зверніться до приймальної комісії.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка або його сканкопії

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Детальніше про процедуру реєстрації за посиланням.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Контакти для консультації:
моб. тел: +38 097 332 10 68 (telegram, viber)
тел.: +38 044 245 46 90

Translate »
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux