Інформація щодо реєстрації на ЄВІ з іноземної мови у 2021 році

Вступникам до магістратури в КНУБА у 2021 році за всіма спеціальностями необхідно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська), який передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Подача документів для реєстрації на спеціально організовану сесію ЄВІ проводиться з 27 липня до 5 серпня 2021 року 

Цьогоріч вартість участі в тестуванні складає 540 грн, до початку реєстрації учасникам варто ознайомитися із нормативним документом, що регламентує особливості надання платної послуги із проведення спеціально організованої сесії ЄВІ. Реквізити для оплати будуть розміщені в особистому кабінеті.

Так, для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу Приймальної комісії КНУБА evi2021@knuba.edu.ua скановані копії або фотокопії наступних документів:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (бланк заяви-анкети можна роздрукувати за посиланням);
  • документ, що посвідчує особу (паспорт або ID-картка);
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (диплом бакалавра);
  • * медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (тільки у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ).

 

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Звертаємо увагу: вступні випробування проводитимуться в Києві та  в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. 

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Його треба буде забрати до дня проведення ЄВІ, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Детальніше про процедуру реєстрації за посиланням.

Зауважимо: якщо ж вступник не має доступу до електронних ресурсів – приймальна комісія КНУБА працює з відвідувачами, зареєструватися для участі в ЄВІ можна в приймальній комісії з 10.00 до 16.00 в робочі дні, кімн. 122.

ВСТУПНИК ВВАЖАЄТЬСЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИМ НА ЄВІ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ СКАНКОПІЇ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОГО ЛИСТКА ТА СПЛАТИ КОШТІВ.

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Дата проведення єдиного вступного іспиту – 30 червня 2021 року, місце і час проведення необхідно дивитись у особистому «Кабінеті вступника» (має стати відомо не менше ніж за 2 тижні до дня проведення іспиту). З матеріалами для підготовки до ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.

 

Зразок заповненої анкети для випускників у 2021 році + необхідність створення особливих умов.

Зразок заповненої анкети для випускників попередніх років.

Translate »
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux