Pезультати конкурсу з композиції для абітурієнтів на тему «Місто майбутнього»

Результати конкурсу

Роботи І-ї категорії

 

30 квітня 2021 року завершився Конкурс з композиції для абітурієнтів на тему «Місто майбутнього», який проводила кафедра містобудування КНУБА. У конкурсі взяли участь 57 осіб з м. Києва та з 13 областей України, з них: 21 учасник з м. Києва, 2 – з Вінницької, 1 – з Волинської, 2 – з Дніпропетровської, 3 – з Донецької, 4 – з Житомирської, 3 – із Запорізької, 13 – з Київської, 1 – з Миколаївської, 1 – з Полтавської, 2 – з Рівненської, 1 – з Херсонської, 1 – з Харківської, 1 – з Хмельницької областей.

Учасники продемонстрували різний ступінь володіння композиційною майстерністю, разом з тим у кожній конкурсній роботі ми побачили унікальний погляд творчої особистості на перспективи розвитку урбанізованого світу.

Кафедра містобудування вдячна усім, хто відгукнувся на запрошення поринути думкою у майбутнє. Бажаємо учасникам конкурсу міцного здоров’я, успішного завершення навчального року і високих досягнень у вступних перегонах. Особливо раді будемо бачити серед своїх студентів тих вступників, які вміють мислити масштабно та не бояться  складних і відповідальних завдань.  

З кращими конкурсними роботами та індивідуальними здобутками кожного учасника можна ознайомитися на сторінці кафедри містобудування та на сторінці приймальної комісії КНУБА.

Нагородження переможців відбудеться в період подання документів для вступ до КНУБА.

 

 

Translate »